Cart
Produkty

Produkty

Kupuj wg
Opcje zakupów
Kategoria
 1. Stoły 5
 2. Stoliki 2
 3. Szafki 0
 4. Regały 0
 5. Konsolki 2

Produkty 9

2 3 4
 1. Stół Geometric Wood - Stół loftowy z grubym dębowym blatem i stalową podstawą. Stół Geometric Wood - Stół loftowy z grubym dębowym blatem i stalową podstawą.
  Stół Geometric Wood - Stół loftowy z grubym dębowym blatem i stalową podstawą.
  As low as 4 300,00 zł
 2. Stolik AreJust - Loftowy stolik kawowy, blat i półka z litego drewna, czarna stalowa podstawa. Stolik AreJust - Loftowy stolik kawowy, blat i półka z litego drewna, czarna stalowa podstawa.
  Stolik AreJust - Loftowy stolik kawowy, blat i półka z litego drewna, czarna stalowa podstawa.
  As low as 1 500,00 zł
 3. Stolik Yegor - Stolik industrialny z grubym dębowym blatem i stalowa surowa podstawa. Stolik Yegor - Stolik industrialny z grubym dębowym blatem i stalowa surowa podstawa.
  Stolik Yegor - Stolik industrialny z grubym dębowym blatem i stalowa surowa podstawa.
  As low as 1 350,00 zł
 4. Stół Viktor - Nowoczesny stół do jadalni wykonany z litego drewna dębowego o grubości 4cm. Stół Viktor - Nowoczesny stół do jadalni wykonany z litego drewna dębowego o grubości 4cm.
  Stół Viktor - Nowoczesny stół do jadalni wykonany z litego drewna dębowego o grubości 4cm.
  As low as 5 000,00 zł
 5. Konsolka HeaVy Oak - Loftowa konsolka z dębowym blatem o grubości 4cm i ciężką stalową podstawą. Konsolka HeaVy Oak - Loftowa konsolka z dębowym blatem o grubości 4cm i ciężką stalową podstawą.
  Konsolka HeaVy Oak - Loftowa konsolka z dębowym blatem o grubości 4cm i ciężką stalową podstawą.
  As low as 2 000,00 zł
 6. Konsolka Burned Steel - Industrialna konsolka z dębowym palonym blatem i surową podstawą. Konsolka Burned Steel - Industrialna konsolka z dębowym palonym blatem i surową podstawą.
  Konsolka Burned Steel - Industrialna konsolka z dębowym palonym blatem i surową podstawą.
  As low as 1 100,00 zł
 7. Stół Light Industrial - Stół na lekkim industrialnym stelażu. Blat o grubości 4cm wykonany został z litego drewna dębowego. Stół Light Industrial - Stół na lekkim industrialnym stelażu. Blat o grubości 4cm wykonany został z litego drewna dębowego.
  Stół Light Industrial - Stół na lekkim industrialnym stelażu. Blat o grubości 4cm wykonany został z litego drewna dębowego.
  As low as 4 200,00 zł
 8. Stół AsteriX - Stół industrialny z dębowym rustykalnym blatem o grubości 4 cm, zakończony żywą krawędzią. Stalowa podstawa układająca się w kształt litery X. Stół AsteriX - Stół industrialny z dębowym rustykalnym blatem o grubości 4 cm, zakończony żywą krawędzią. Stalowa podstawa układająca się w kształt litery X.
  Stół AsteriX - Stół industrialny z dębowym rustykalnym blatem o grubości 4 cm, zakończony żywą krawędzią. Stalowa podstawa układająca się w kształt litery X.
  As low as 4 600,00 zł
 9. Stół HeaVy oak - Stół do jadalni lub sali konferencyjnej. Gruby dębowy blat i solidna stalowa podstawa. Stół HeaVy oak - Stół do jadalni lub sali konferencyjnej. Gruby dębowy blat i solidna stalowa podstawa.
  Stół HeaVy oak - Stół do jadalni lub sali konferencyjnej. Gruby dębowy blat i solidna stalowa podstawa.
  As low as 6 900,00 zł

Produkty 9

2 3 4