Cart

Nasze opinie

Na prace Pana Jana trafiłam przypadkiem na fb. Zakochałam się w stoliku, który zaprezentował i tak zaczęła się nasza przygoda. Razem zaprojektowaliśmy 5 m komodę, która idealnie wpasowała się w klimat naszego salonu. A to jeszcze nie koniec naszej współpracy. W planach jeszcze kredens, który będzie wisienką na torcie.
Już nie mogę się doczekać. Polecam!
Grażyna Kanabus
Oryginalna, wykonana z najwyższą starannością i poczuciem estetyki ława, która skradła moje serce od pierwszego ujrzenia w "Internetach". Idealnie dopełnia charakterystykę salonu.
Katarzyna Tekiela
Wzorowa jakość , profesjonalne wykonanie, drzwi dostarczone na umówiony termin, bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Drzwi są naprawdę piękne, idealnie prezentują się w naszym domu, jestem przekonany ,że ponownie skorzystam z usług tego Pana. Z czystym sumieniem polecam.
Mateusz Konarzewski
Namiary na firmę dała mi siostra która kupiła piękny stół i była zadowolona. zamówiłam stół do kuchni ogrodowej na wymiar wyszedł przepięknie wykonany po mistrzowsku, realizacja i dostarczenie na miejsce w terminie,cena też rozsądna, poleciłam firmę już kilku znajomym.
Krystyna Sz.
Zamówiłam stół do jadalni 240x100 z dębu. Wyszedł piękny! Idealnie komponuje się we wnętrzu. Jest bardzo porządnie wykonany, dzięki temu, że jest ciężki dzieci nie są w stanie go przesunąć. Wszystko wyszło tak jak chciałam. Stół robi duże wrażenienie.
Polecam.
Zuzanna K,
Piękne stoły, wykonane z dbałością o każdy szczegół. Świetny kontakt z klientem. Sama przyjemność z zakupów.
Magdalena K.
Zamówiłam stół do jadalni 240x100 z dębu. Wyszedł piękny! Idealnie komponuje się we wnętrzu. Jest bardzo porządnie wykonany, dzięki temu, że jest ciężki dzieci nie są w stanie go przesunąć. Wszystko wyszło tak jak chciałam. Stół robi duże wrażenienie. Polecam :)
Zuzanna K.
Zamówiliśmy stół u pana Janka. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Stół przepiękny. Profesjonalny, miły kontakt w czasie realizacji usługi. Polecam
Sylwia i Rafał P.
Pięknie wykonany stół. Solidny. Ciekawy, nietuzinkowy blat. Stół ma 200 cm i dwie dostawki po 50 cm. Jestem zachwycona. Profesjonalna obsługa. Bardzo dobry kontakt z Panem Jankiem. Dziękuję! Polecam!
Edyta I.