Cart


Meble z litego drewna na zamówienie


Zainteresowanie meblami z litego drewna rośnie z roku na rok - nic dziwnego! Drewniany mebel to gwarancja wysokiej jakości i wytrzymałości. Jednocześnie stanowi on przepiękny, niepowtarzalny element wystroju wnętrza, który zachwyca unikalnym usłojeniem i naturalnym pięknem.

Lite drewno jest w modzie!Możemy wykonać dla Ciebie designerski, estetyczny mebel na wymiar.

Projekt i wykonanie mebli na wymiar - od A do Z


Nasze meble wykonujemy tylko i wyłącznie w naszym warsztacie - bez pośredników i bez korzystania z półproduktów.

Materiałem, z którego korzystamy w głównej mierze jest lite drewno dębowe. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać mebel również z innego rodzaju drewna. Lite drewno stosujemy w połączeniu z solidną stalą, która służy do wykonywania m.in. podstaw stołów czy nóg.

Wykonujemy wizualizacje i opracowujemy projekty mebli według opisu klienta. Realizujemy również projekty przygotowywane przez architektów.

Jak zamówić drewniane meble na wymiar w SĘKWTYM?


1. Skontaktuj się z nami mailowo lub przez naszego messengera i opisz nam, czego szukasz i jaka jest Twoja wizja. Możesz nam również przesłać projekt lub szkic mebla. Możesz również do nas zadzwonić. Wszelkie dane kontaktowe znajdziesz tutaj >KONTAKT.

2. Na podstawie przesłanych informacji przygotujemy ofertę mebli na wymiar. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przeprowadzimy konsultację i doradzimy Ci w kwestii doboru materiałów i rozwiązań technicznych. 

3. Po zaakceptowaniu oferty przygotujemy wizualizację graficzną mebli wraz z ich wymiarami.

4. Po zaakceptowaniu wizualizacji i wymiarów przechodzimy do realizacji zamówienia. 

Warszawski producent mebli na wymiar


Od wielu lat zaopatrujemy warszawski rynek w meble najwyższej jakości. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na każdym etapie prac, stawiając na indywidualne podejście i troskę o wykonanie mebla, który spełni oczekiwania.

Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy się wykonania nawet najbardziej złożonych i specyficznych projektów mebli. Nasze wyroby służą już klientom z Warszawy, Pruszkowa, Piastowa, Wołomina i wielu innych miast w całej Polsce!
Tak wyglądają nasze projekty mebli drewnianych