Meble drewniane na zamówienie Wrocław

Meble drewniane wykonujemy kompleksowo – od projektu, aż po finalne wykończenie blatu. Podejmiemy się wykonania nawet najbardziej wymagającego, fantazyjnego projektu.

Meble drewniane wykonujemy kompleksowo – od projektu, aż po finalne wykończenie blatu. Podejmiemy się wykonania nawet najbardziej wymagającego, fantazyjnego projektu.

Projekt i wykonanie mebli na wymiar - od A do Z

Nasze meble wykonujemy tylko i wyłącznie w naszym warsztacie – bez pośredników i bez korzystania z półproduktów.
Materiałem, z którego korzystamy w głównej mierze jest lite drewno dębowe. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać mebel również z innego rodzaju drewna. Lite drewno stosujemy w połączeniu z solidną stalą, która służy do wykonywania m.in. podstaw stołów czy nóg.

Wykonujemy wizualizacje i opracowujemy projekty mebli według opisu klienta. Realizujemy również projekty przygotowywane przez architektów.

Jak zamówić drewniane meble na wymiar w SĘKWTYM?

1. Skontaktuj się z nami mailowo lub przez naszego messengera i opisz nam, czego szukasz i jaka jest Twoja wizja. Możesz nam również przesłać projekt lub szkic mebla. Możesz również do nas zadzwonić. Wszelkie dane kontaktowe znajdziesz tutaj >KONTAKT

2. Na podstawie przesłanych informacji przygotujemy ofertę mebli na wymiar. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przeprowadzimy konsultację i doradzimy Ci w kwestii doboru materiałów i rozwiązań technicznych.

3. Po zaakceptowaniu oferty przygotujemy wizualizację graficzną mebli wraz z ich wymiarami.

4. Po zaakceptowaniu wizualizacji i wymiarów przechodzimy do realizacji zamówienia.

Meble na wymiar - Wrocław

Od wielu lat zaopatrujemy wrocławski rynek w meble najwyższej jakości. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami na każdym etapie prac, stawiając na indywidualne podejście i troskę o wykonanie mebla, który spełni oczekiwania.

Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy się wykonania nawet najbardziej złożonych i specyficznych projektów mebli. Nasze wyroby służą już klientom z Wrocławia i okolic.

Dostawa na terenie całej Polski!

Mazowsze to nasz główny obszar działań, ale nasze meble dowozimy w całej Polsce! Niezależnie od tego, czy jesteś z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Kielc czy innych mniejszych lub miejscowości, to jesteśmy w stanie bezpiecznie dostarczyć Ci meble.

Tak wyglądają nasze projekty mebli drewnianych